Sitemize hoş geldiniz. En iyi şekilde sorularınızı cevaplamayı çalışıyoruz. Blog sayfamıza göz atmayı ve Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayınız. Sorularınızın onaylanmasını beklemek istemiyorsanız sitemize kaydolabilirsiniz.

Bir şey oyunu bozuyor.

0 oy
25 Ağustos 2018 The Sims 4 - Soru kategorisinde misafir sordu

Sims 4 Güncellemeye kadar çok iyiydi ve normal çalışıyordu.Ama şimdi simlerimin saçında siyah veya beyaz çizgifel oluyor.Cclerin tariihi mi geçti anlamadım gitti.Saçlarını değiştiriyorum sorun düzelmiyor.Sorun cclerde mi yoksa bir şey oyunu mu bozuyor anlayamıyorum lütfen yardımcı olun.

Oyun Orijinal mi? : Evet

2 Cevap

0 oy
25 Ağustos 2018 Quanode ♦ Bilge Üye cevapladı

Oyun Laptop Mod'unda mı ? Güncellemeden sonra oyundaki ayarlarda değişiklik olmuş olabilir bu yüzdende normalde kapalı olan Laptop Mod'u açılmış olabilir.Aynı şekilde genelde oyunu güncellemeden önce oyundan CC'leri çıkartmak önerilir.Eğer CC'ler aktif iken oyunu güncellediysen CC'lerin bozulmuş olabilir ama düşük ihtimal.Laptop Mod'unu kontrol etmeni öneririm.Ona rağmen hala hata varsa o zaman CC'leri tekrardan indirip oyuna kur.

0 oy
26 Ağustos 2018 ozgebasak Usta Üye cevapladı

Oyunu Laptop modunda çalıştırmaktan kaynaklanıyor fakat zamanı geçmişte olabilir. Ben hızlı diye hep Laptop modda çalıştırırdım fakat son güncellemelerden sonra bende de aynı sorun oluştu, modu kapatınca da oyun çok yavaş oluyor tavsiyem modların yenisini indirmen.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
16 Mayıs 2021 The Sims 4 - Soru kategorisinde misafir sordu
0 oy
1 cevap
28 Haziran 2018 The Sims 4 - Soru kategorisinde sssims sordu

18,142 soru

28,259 cevap

27,692 yorum

16,942 üye

...