Sitemize hoş geldiniz. En iyi şekilde sorularınızı cevaplamayı çalışıyoruz. Blog sayfamıza göz atmayı ve Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayınız. Sorularınızın onaylanmasını beklemek istemiyorsanız sitemize kaydolabilirsiniz.

ilk defa paket alacağım sizce ne almalıyım

0 oy
21 Nisan The Sims 4 - Soru kategorisinde iremcan dönmez sordu

öncelikle city living kesinlikle almayı düşünüyorum çünlü çok öneriliyor bunun yanında sizce oyuna heyecanmı katmalıyım yoksa gerçekçilikmi olsun vampires ,get famous, get to work ve discover universty  city livingle alabileceğim paketlerden ama hangisi yada bunların dışında ne önerirsiniz

Oyun Orijinal mi? : evet

4 Cevap

0 oy
22 Nisan Sulsulsims Üye cevapladı

Dediğin gibi City Living kesinlikle almalısın.Bende Vampires ve Cats and Dogs da var ama önermiyorum vampirlerin hem cok olayı yok hem de oyunun gerçekliğini düşürüyor.Cats and Dogsda da sims 3teki gibi hayvanları kontrol edemiyorsun bu biraz pakedi sıkıcı yapıyor.Seasons ve University paketlerim de var.İkisi de güzel ama University daha eğlenceli ve gerek yeni işler gerekse yeni dünya gelmesi açısından University daha mantıklı bence.

0 oy
22 Nisan Simsirella Usta Üye cevapladı

En güzeli seasons hem oyunu daha gerçekçi yaparız takvim ve yeni meslek gibi pekçok güzel özelliği de yanında getiriyor

0 oy
22 Nisan Hilmican09 Üye cevapladı

Bence Oynanılabilirlik Açısından Get To Work Ama vampirlerin yeri bende ayrıdır. Oyüzden vampires yada get to work

0 oy
26 Nisan Soll cevapladı
Yani sadece tek ek paket alacaksanız seasons önermiyorum ben. Evet mevsimler vs geliyor ama yeni bir kasaba ve kasaba içi yapılacak etkinlik tarzı şeyler gelmiyor oynanabilirlik açısından yetersiz buluyorum. Benim oyunum da orjinal açıkçası ilk aldığımda pişman olmuştum bu paketi. Bence ilk alınması gereken paket get together veya City living paketlerinden herhangi birisi. Ikisinde de güzel ve büyük kasabalar ve güzel gameplay geliyor. Get famous dan ise uzak durun bence. Yorumlara bakmadan aldım ve pişman oldum çünkü hem kariyer bozuk hem de ek paket olarak çok yetersiz, game pack tadında.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
30 Ağustos 2019 The Sims 4 - Soru kategorisinde misafir sordu
0 oy
2 cevap
0 oy
2 cevap
12 Eylül 2017 The Sims 3 - Öneri kategorisinde misafir sordu

17,104 soru

27,208 cevap

26,874 yorum

8,475 üye

...