Sitemize hoş geldiniz. En iyi şekilde sorularınızı cevaplamayı çalışıyoruz. Blog sayfamıza göz atmayı ve Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayınız. Sorularınızın onaylanmasını beklemek istemiyorsanız sitemize kaydolabilirsiniz.

orijinal oyuna korsan stuff pack

0 oy
25 Haziran 2021 The Sims 3 - Soru kategorisinde purritya Üye sordu

Merhaba Origin üzerinde Sims 3 için tüm eklenti paketlerine sahibim, stuff packleri de çok pahalı diye alamıyorum. Orijinal oyuna korsan paket yüklemek mümkün müdür? Ayrıca nereden yükleyebileceğimi bilen var mı?

Oyun Orijinal mi? : Evet.

1 cevap

0 oy
27 Haziran 2021 PepperMintCady Üye cevapladı

Selam. Origin ile bu olay değişti mi bilmiyorum ama Sims 4 çıkmadan önceki zamanlarda bunun bir çözümü vardı. Kronolojik olarak en son çıkan ek paketin orijinal ise korsanlar da orijinal gibi çalışıyor. Oyun da orijinal olmalı. Ortasını korsan yapabiliyordun

Yükleme sırasına göre:

Orijinal (Ana oyun) -> korsan ek paketler, stufflar vs -> Orijinal ek paket (diğer yüklediğin korsan ek paketlerden sonra çıkmış olmalı)

Umarım bu sistem çalışıyordur. Into The Future'ı seviyorsan onu al, en son çıkan ek paketti. Ben pek sevmiyorum, Island Paradise da iş görür Into The Future isteğin yoksa.

27 Haziran 2021 purritya Üye yorumladı

Yorumun için teşekkür ederim. Into The Future ve Island Paradise olmak üzere tüm ek paketlerine sahibim. Hem ek paketler hem ana oyun tamamen orijinal. Yalnız ben korsan olarak paketleri nereden indireceğimi  ve indirdikten sonra nasıl orijinal oyunlar ile birlikte çalışacağını bilmiyorum.

1 Temmuz 2021 PepperMintCady Üye yorumladı

Yıllar önce indirdiğim için site veremem ama kaliteli torrent sitelerini araştır. Ekşi sözlük ve redditte sitelerin güvenilirliğini inceleyebilirsin. Bu sitelerde yükleyicileri de araştır, geçmiş feedbacklerini oku; izi belli olmayanlardan indirme. Alternatif olarak drive linki verirlerse onları tercih et, torrentten daha temiz bir internet izi bırakabilirsin. İndirdikten sonra antivirüs ile tara, kurulum sonrası da tara. Cracksiz düz CD sürümlerini indir, onları Daemon Tools benzeri programlarla mount edip sanal cd gibi eski yöntemlerle kuracaksın. Yukarıya kurulum sırasını yazmıştım. Korsanları kurduktan sonra Into The Future'ı orijinal olarak baştan kuracaksın, böyle.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
15 Ağustos 2020 The Sims 3 - Soru kategorisinde misafir sordu
0 oy
2 cevap
28 Nisan 2020 The Sims 3 - Soru kategorisinde misafir sordu

18,142 soru

28,259 cevap

27,692 yorum

16,866 üye

...