Sitemize hoş geldiniz. En iyi şekilde sorularınızı cevaplamayı çalışıyoruz. Blog sayfamıza göz atmayı ve Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayınız. Sorularınızın onaylanmasını beklemek istemiyorsanız sitemize kaydolabilirsiniz.

Nasıl ünlü olabilirim?

0 oy
25 Ocak The Sims 3 - Soru kategorisinde Nnhnmz Üye sordu

Ünlü olmak için late night paketinin olması gerekiyor diye biliyorum bende bu paket var. Simim yazar (son seviye değil) ama hiç yıldız eklenmiyor. Ünlü olmak için hep ünlü insanlarla mı konuşmam lazım ya da becerimin 10 mu olması gerekiyor Yardım eder misiniz?

Oyun Orijinal mi? : Orjinal

1 cevap

0 oy
28 Ocak PepperMintCady Üye cevapladı
22 Şubat Nnhnmz seçti
 
En İyi Cevap

Öncelikle ayarlara* bak, kontrol et, aileni ünlülük sistemi dışında tutmuş olabilirsin. Bu şekilde değilse çeşitli yolları var:

-Oppurtunities: Fırsatlar sonucu ün kazanabilirsin. Telefon gelecek, bir teklif ile görev sunacaklar ve ödül olarak ün verebilir.

-Politikacı, rock yıldızı/müzik, sporcu, şarkıcı olursan ve ilerlersen oluyordu. Onların şovları, konuşmaları oluyor ve ilerleyen seviyelerde açılıyor ama yazarlıkta emin değilim. Çok satan kitapların oldu mu?
-Star Quality traiti ile hızlı ün alabilirsin. Film/movie kariyeri de yardımcı oluyor.

-Dediğin gibi ünlülerle konuşup ilişki ilerletebilirsin. Gazeteden günün hotspot mekanını bul, ünlülere oradan kendini tanıt ve ün kazan. Skandal ve paparaziler de yardımcı olabilir.

Kolay gelsin, sul sul!

2 Şubat Nnhnmz Üye yorumladı

Teşekkür ederim dediğinin çoğunu yaptım şuan simlerim en az 2 yıldız :)

23 Şubat PepperMintCady Üye yorumladı

Çok sevindim, iyi oyunlar :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
28 Temmuz 2015 The Sims 3 - Soru kategorisinde sapsirik Üye sordu
0 oy
1 cevap
0 oy
1 cevap
7 Kasım 2020 The Sims 4 - Soru kategorisinde Saliha FeyzaNaz sordu

18,035 soru

28,185 cevap

27,610 yorum

14,617 üye

...