Sitemize hoş geldiniz. En iyi şekilde sorularınızı cevaplamayı çalışıyoruz. Blog sayfamıza göz atmayı ve Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayınız. Sorularınızın onaylanmasını beklemek istemiyorsanız sitemize kaydolabilirsiniz.

Simdunyası'na Bir Tavsiyem

0 oy
12 Haziran Diğer kategorisinde Junkpains4 Yardımsever Üye sordu
Belki daha önce konuşulmuş, düşünülmüştür ve hatta böyle bir şey zaten vardır ancak ben yine de naçizane bir tavsiye vermek istiyorum :)

Buradaki üyelerin, takipçilerin belki bir çoğunun SimsTR forum kökünden gelen kişiler olduğunu biliyorum. SimsTR zamanında da forumda oyunlara dair paylaşımlarla birbirlerine yardımcı oluyorlardı. Artık ne SimsTR kaldı ne de forum siteleri. The Sims bile eskisi gibi değil. 

Simdünyası da the Sims haberleri paylaşmanın yanı sıra oyuncularının oyunla ilgili hatalarını, sorularını sorarak yardım alabildiği bir platform. Forum sitesi yürütmek de gerçekten zor ve uğraştıracak bir iş olacağı için burayı bir forum sitesine dönüştürmek oldukça zor. Olsa bile SimsTR olamayacak ve hatta çoğu yeni nesil bilgisayar kullanıcıları (z kuşağı mı demeyelim) forum sitelerine alışık olmadığı için kullanmakta zorluk çekebilecek. 

Tavsiyem şu ki:
Simdünyası Soru/Cevap bölümünde üyelerin paylaşabildiği, oyunlarla ilgili rehberler, makalelerin yayınlandığı, sabitlendiği bir özellik gelebilir mi? Tıpkı Steam oyunlarında oyuncuların oyunlarla ilgili rehberlerin paylaşıldığı topluluk bölümü gibi? Nihayetinde The Sims, 4. oyunuyla değil, 1, 2, 3 ve diğer stories oyunlarıyla da varlar ve bu oyunları oynayanlar da hala var.
Yalnızca bir tavsiye :)

2 Cevap

0 oy
30 Haziran PepperMintCady Üye cevapladı
Site sanırım kapanacak bu gidişle..
0 oy
26 Temmuz simmy Üye cevapladı

site artık gelecek vaad etmiyor, eskiden olduğu kadar hareketli değil,kullanıcılar da aktif olarak siteyi kullanmıyorlar.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap
0 oy
1 cevap

18,098 soru

28,207 cevap

27,641 yorum

15,520 üye

...