Sitemize hoş geldiniz. En iyi şekilde sorularınızı cevaplamayı çalışıyoruz. Blog sayfamıza göz atmayı ve Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayınız. Sorularınızın onaylanmasını beklemek istemiyorsanız sitemize kaydolabilirsiniz.

Bu farklılıktan dolayı olabilir mi ?

0 oy
1 Haziran 2018 The Sims 4 - Soru kategorisinde misafir sordu

Games4theworld sayfasından en baştan oyunu ve paketleri indirdim fakat oyunu kurduğumda Sims 4 sorunsuz açılıyor ama paketleri kurmama rağmen oyunda olmuyor. The Sims 4 dosyasının Installation Guide açtığımda Deluxe Edition yazıyor paketlere baktığımda ya Reloaded yada hiçbir şey yazmıyor . Sizce bu farklılıktan dolayı mı ? Eğer öyleyse ne yapmam gerekiyor ?

Oyun Orijinal mi? : Değil

1 cevap

0 oy
1 Haziran 2018 Melinda Üye cevapladı

bir şey soracağım games4world'dan daha önce, sim dışında oyun indirdin mi? çünkü en son sims 4'ü ordan yüklemiştim, sorunsuz oynuyordum ama ek paket indirirken virüs kapmıştı, ben pek güvenmiyorum oraya. bilmiyorum ama böyle bir sıkıntı yaşayan var mıdır, sen de dikkatli ol bence. aslında siteyi seviyordum, indirimi felan kolaydı ama dediğim gibi virüs olayı biraz can sıkıcı.

1 Haziran 2018 misafir yorumladı

Daha önce indirmemiştim. Oyun ve paketler aynı siteden olsun diye indirdim ama olmuyor virüs gibi bi sorunla karşılaşmadım ama dediğim gibi paketler oyunda yok. Teşekkür ederim cevap için :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap
21 Aralık 2020 The Sims 4 - Soru kategorisinde Morissa ♦ Kral Üye ♦ sordu
0 oy
2 cevap
2 Ekim 2020 The Sims 4 - Soru kategorisinde Eda sordu
0 oy
0 cevap

18,166 soru

28,281 cevap

27,698 yorum

20,059 üye

...