Sitemize hoş geldiniz. En iyi şekilde sorularınızı cevaplamayı çalışıyoruz. Blog sayfamıza göz atmayı ve Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayınız. Sorularınızın onaylanmasını beklemek istemiyorsanız sitemize kaydolabilirsiniz.

Sims 4 sosyal hizmetlerin götürdüğü çocuklar

0 oy
18 Haziran 2021 The Sims 4 - Soru kategorisinde Hrana Üye sordu

Merhaba herkese iyi günler, ben erkek simimi evli olmadığı bir kadınla çocuk yaptırdım . Çocuk benim evimde değil de kadının evinde büyüdü, child iken kadın öldü ve çocuğu yüksek ihtimalle sosyal hizmetler aldı. Baya bir zaman geçti, sosyal hizmetlerin aldığı çocukla aynı anda doğan başka bir çocuğum vardı o young adult oldu ama sosyal hizmetlerin aldığı çocuk hala child (aile ağacından görebiliyorum) nasıl bu durumu düzelteceğim? evlatlık edinmeyi denedim ama çocuk evlatlık listesinde gözükmüyorlar. Yardım edin lütfen.

Oyun Orijinal mi? : değil

3 Cevap

0 oy
19 Haziran 2021 Morissa ♦ Kral Üye ♦ cevapladı

Aynı şey bende de olmuştu. Onu kurtarmanın bir yolu yok diye biliyorum.

0 oy
25 Haziran 2021 123Lana123 Üye cevapladı

arkasından el salla 

0 oy
1 Temmuz 2021 PepperMintCady Üye cevapladı

Sims 2 ve Sims 3'te çocuklar silinmediği ve kayıt dosyalarında tutulduğu için bir şekilde getirmek mümkündü ama Sims 4'te basite kaçmışlar, direkt siliyorlar. Diğer oyunlardaki gibi biri zaten gelip götürmüyor, sadece mesaj çıkıyor öyle gidiyorlar.. Maalesef çözümü yok. Eski kayıt dosyalarından simi export edip, özellik, skill, ilişki durumlarını kopyalamaya dene hile ile. Oyunda diğer oyunlardaki gibi hafıza sistemi olmadığından bir kaybın olmaz.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap
2 Eylül 2017 The Sims 4 - Soru kategorisinde Omer sanir sordu
0 oy
1 cevap
0 oy
2 cevap

18,163 soru

28,279 cevap

27,698 yorum

19,893 üye

...